hover animation preload

Jak vyzrát na lenost
Jiljí Záruba -

(Pátek 4. ledna 2013) Někdy se stává, že nám do redakce přivezou vytištěné Receptáře o několik dnů později, než je dostávají předplatitelé. Oni je prostě mají dřív. Ba co víc, i na stáních jsou někdy časopisy dřív. A občas někdo v tomto mezičase zavolá, že viděl na straně té a té něco, co by si chtěl ujasnit, a my musíme listovat korekturami, abychom věděli, o čem je v telefonu řeč. A korektury jsou listy potištěné po jedné straně a scvaknuté černým skřipcem, a věru věřte, v těch se nesnadno hledá. Tak stalo se i teď v lednu. Teprve když se nám včera dostaly lednové Receptáře do ruky, uvědomili jsme si, že jsou opravdu objemné, objemnější než ty loňské, a že toho je uvnitř skutečně hodně. I nás samotné to překvapilo a říkali jsme si, co na to čtenář? Po jednotlivých listech, tedy při těch korekturách, nám to totiž ani nepřišlo, listů byl větší počet, trávili jsme nad nimi více času, větší porci práce spolkla i příprava, ale pokud člověk nevidí hotový výrobek…
Tenhle zdlouhavý úvod je zároveň obsahem celého sdělení. Původně jsem totiž chtěl vypsat a okomentovat článek po článku tak, jak jdou v Receptáři za sebou. Jenže toho tam je tolik. A dneska je pátek odpoledne, komu by se do toho chtělo? Že?
P.S.: Dobrá zpráva, poměrně obsáhlý obsah je - tady - . Dík patří kolegům z internetového Receptáře, kteří naprosto postrádají smysl pro lenošení.

0 komentářů:

Okomentovat