hover animation preload

Housata? Nebo kachňata?
Jiljí Záruba -

(Středa 14. března 2012, 13.07 hod.) Jsme už tak vzdáleni někdejšímu vesnickému žití, že občas váháme. A to i tehdy, když tam žijeme. Jsou na titulní straně jarního speciálu Receptáře, který se začne od tohoto pátku prodávat, housata? Nebo na něm jsou kachňata? Byly doby, kdy by nám bez váhání odpovědělo každé venkovské děvče, ba i chlapec. Ba i Pražák na letním bytě. Pravda, tenkrát by fotografie nebyla tak ostrá, jemná a probarvená do každého detailu, byla by ďubkovaná, nezřetelná a barevně nevěrohodná, ale tím spíš.
Každopádně jsou mláďata na titulu roztomilá až kýčovitá a k jaru patří, ať chceme nebo ne. Takže jaképak copak. Jestli si pamatujete, vloni jsme měli na obálce jarního speciálu dva beránky, taková hezká jehňátka, k zulíbání, nad kterými jsme si říkali, když jsme je pro titul vybírali, zda to s roztomilostí nepřeháníme, zda už nejsme trošku za hranicí. Receptář přeci není bulvár. Zvažovali jsme, kalkulovali, nakonec proč ne? A zdálo se, že ty beránky už asi nepřekonáme. A ejhle, letos žluťoučká housata. Nebo kachňata?
Ano, pochopili jste správně, otázka, zda housata nebo kachňata, je řečnická. Kdybych chtěl opravdu znát odpověď, vygoogloval bych si ji.

0 komentářů:

Okomentovat