hover animation preload

Trochu škodolibosti neuškodí
Jiljí Záruba -

(Úterý, 5. září 2011, 14.52 hod.) Od 15. září bude v prodeji podzimní speciál Receptáře, a to s názvem Jak se dělá zahrada. Dneska jde do tiskárny. Měl by tedy být kompletní. Leč ještě ráno nebyl. To se někdy stává, obzvláště, když se v hantýrce produkce používá označení počet stran plus obálka, čili například 40 + 4, a v našem slangu je obálka jedničkou a poslední strana čtyřiačtyřicítkou, tedy 44 komplet, jaképak plus. Když pak produkce naznačí, že speciál bude mít čtyřicet stran, našinec si to rozepíše do chlívečků a malér je na světě, ano, tušíte správně, dneska ráno scházel obsah na čtyři tiskové strany, právě na ty, které my jsme mylně považovali za strany obálky, tedy po našemu jedničku, dvojku a vzadu devětatřicítku a čtyřicítku; mohli jsme samozřejmě někam dovnitř přidat prázdný čtyřlist, ba, mohli jsme jej obarvit na zeleno, aby stylově zapadl do ostatních článků o zahradách, ale neudělali jsme to, protože šetříme lesy, máme rádi zvířátka a tak podobně, ty listy jsme pilně popsali a pofotografovali.
Ale teď vážně: To se stává, byť možná ne jako u dr. Chocholouška, vše je napraveno, speciál bude mít 44 stran a bude jako víno. Respektive jako rajský sad, potažmo nebeský, když je o těch zahradách.
No, a protože autor těchto řádků se tentokrát na speciálu nepodílel, proč by si nedopřál trochu té škodolibosti, že? Jednou za deset let...

0 komentářů:

Okomentovat