hover animation preload

Nejen tenhle blog je na baterky
Jiljí Záruba -

(Čtvrtek, 26. května 2011, 12.07 hod.) Příspěvků je tu hodně, ale komentáře žádné. Člověka napadne, že tenhle blog nikdo nečte. Nebylo by divu, když je před návštěvníky iReceptáře tak obdivuhodně schovaný. A tak jsem k předchozímu zápisu zkusil přidat komentář sám. Jednak na zkoušku a jednak, že jsem chtěl původní text doplnit. Jenže, přátelé, není to tak jednoduché, vůbec jsem nepochopil, co ta potvora po mně chce. Zřejmě předpokládá, že co uživatel internetu, to inženýr informačních technologií. A ještě k tomu mladý. Nakonec jsem tam tedy vložil komentář jako úplný anonym. A taky jsem si tak připadal. Je to tady prostě na baterky. A přitom blog je žánr, který si přímo říká o komentování. Takže komentujte, komentujte.
Ale k věci: Na baterky jsou i některé zahradní stroje a píšeme o tom v červnovém Receptáři na straně 32. Předně jsou to sekačky, pak nůžky, foukač a dokonce i řetězová pila. Ovšem baterky není vhodný výraz, ten by byl na místě v případě, že by stroje nebyly tak dalece funkční, správný pojem je akumulátory. Ano, nabijete, řežete, stříháte, sečete, nabijete, řežete, stříháte, sečete, nabijete – a tak pořád dokola, dokud vás to nepřestane bavit. A ve zmíněném Receptáři se na zmíněné straně (a ještě další) píše o tom, jaké ty stroje jsou, co umějí a kolik stojí.
A o stránku dál je článek Čím a jak mulčovat trávník.

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

A co si přiznat, že to nikoho nezajímá?

Anonymní řekl(a)...

Proč to tedy čte, když ho to nezajímá?

Anonymní řekl(a)...

Chces komentare? tady mas: Ble ble ble. Maso se mi libilo a taky slizak mazlavy.

Anonymní řekl(a)...

Děkuju za komentáře. Takovou dobu nula a teď hned tři. Jo, když si člověk nepostěžuje... Jiljí Záruba P.S.: Akorát nevím, jak tam do kolonky Komentovat jako narvat své jméno.

Anonymní řekl(a)...

A co si to takhle udělat v nastavení podle sebe? Pán si zvolí tuhle verzi a pak tomu nerozumí, co?

Okomentovat