hover animation preload

Rubrika, kterou jiní nemají
Jiljí Záruba -

(Úterý, 22. března, 14.15 hod) Časopis Receptář je jedinečný sám o sobě. To tvrdím při plném vědomí, protože co si člověk sám nepochválí, to na internetu nenajde. Nicméně velmi jedinečná je v Receptáři i rubrika Výstavy a veletrhy. Takovou a v takovém rozsahu nikde jinde nemají. A není divu, že nemají, ono dá docela práci sehnat všechny ty údaje. A komu by se dneska chtělo pracovat, že? Kde kdo pořádá kde co, ale pochlubit se tím, to ne. A přitom to mají v Receptáři zadarmo. Kdekoliv jinde musí za propagaci platit. Vtip je v tom, že jsou v Receptáři akce pěkně jedna za druhou, člověk očima přejede po řádcích a hned ví, co se kde děje, a může si podle toho plánovat víkendy v celém měsíci. Na internetu jsou takových pozvánek marky, jenže tentýž člověk aby je hledal, klikal, vyškrtával kategorie, zadával parametry a kdovíco ještě a strávil u toho stejně času, jako kdyby dotčená místa objížděl po republice na velocipédu. A kdo na to má, přátelé?
Časopis Receptář má nevýhodu, že rubrika Výstavy a veletrhy je omezená místem a že tam tedy nemůže být všechno. Kdyby někdo vytvořil jednu jedinou webovou stránku, kde by byly veškeré ty z jiných stránek posbírané akce pěkně jedna za druhou podle data, to by bylo prima. Jen základní údaje. Co, kde a kdy. Nic víc. Jenže znáte to, tvorba webu svádí k manýrám - tam něco přidáte, tu něco doplníte, prokliky, kategorie, obrázky, a už to návštěvníka začíná otravovat, už má jazyk na vestě a už mizí.
Takže ať žije časopis Receptář a jeho rubrika Výstavy a veletrhy! V dubnovém vydání, které se začne prodávat hned, jakmile skončí březen, je takových pozvánek třicet devět. Slovy třicet devět.

0 komentářů:

Okomentovat