hover animation preload

Fandí iReceptáři
Jan Tomášek -

Předávali jsme s kolegou Robertem Klimtem cenu, mikrovlnnou troubu, výherkyni soutěže Fandím iReceptáři. A zase, stejně jako před několika měsíci, když jsme navštívili výherce Velké vánoční soutěže iReceptáře, jsme si odvezli příjemný pocit, že los přál nejen vítězce, ale i nám - totiž že odměna je ve správných rukou. Tohle nás, věřte nebo ne, docela těší.
Usedli jsme ke kávě v pozoruhodně přestavěném podkroví stoletého stavení, v němž výherkyně vyrůstala. Sama začala svého času půdu přestavovat a s manželem nápadité úpravy dokončila. Dnes tu žijí i dvě princezny ve věku pěti a sedmi let. Mají svůj růžový pokoj plný panenek a jiných hezkých věcí. Ostatně každá z místností v podkroví vyniká svou vlastní barvou. Žlutou, zelenou, oranžovou, modrou. Střešní okna ty tóny nechávají pěkně zaznít. Však taťka je malíř!
Sedmiletou Kristýnu výhra nadchla; jásala, jak si sama upeče máslový popkorn, a těšila se, jak bude kukuřice praskat. Zdálo se, že se s ní raduje i množství figurek, které tam všude kolem postávaly a které malá Kristýna uhnětla a vyzdobila v keramickém kroužku...
0 komentářů:

Okomentovat