hover animation preload

Co člověka překvapí po svatbě
Jana Martinková -

Jaro přišlo s prvním jarním dnem, teplo a slunce asi potěšilo všechny. Přiletěli špačci a konipásci, po krajině se rozléhá ptačí koncert… a před nedávnem také rozkvetly sněženky. I řekli jsme si, že to je dobrý čas pro svatbu, a pár jsem si jich na zahradě natrhala na svatební kytičku. Protože nejsme moc odvážní, uspořádali jsme si svatbu malinkou. Ale jak malinká (přesto moc krásná) byla svatba, tak veliký byl dar, který jsme u té příležitosti dostali od redakce Receptáře a iReceptáře. Že jsou to všichni hodní, úžasní, zajímaví, zkrátka mimořádní lidé, to jsem věděla vždycky. Ale tahle spontánní velkorysost a laskavost mě stejně úplně zaskočila a dojala!

Darem je krásný stroj na presso, který namele a hnedle udělá tu nejlepší kávu. Takže teď můžu psát u nejlepšího pressa, jaké člověku udělají v italské kavárně. A ještě ta mašinka tak krásně vypadá a úplně se hodí do naší trochu starobylé kuchyně. Vůně se navíc line celým domem a už ta samotná člověka povzbudí. O tolik lépe pracovat, o kolik se zlepšila kvalita ranní kávy, bohužel asi nedovedu… ale vždycky už ji budu mít spojenou se všemi milými kolegyněmi a kolegy.

Přikláním se k té skupině lidí, kteří věří, že opravdu dobrá káva (na rozdíl od „turka“) je nejen lahodná, ale i zdravá. Do pressa se pod tlakem za chvilku dostane z kávových zrn jen to nejlepší – a nevyluhují se tam látky, které ku prospěchu nejsou (právě kvůli nim třeba někoho bolí břicho). V kvalitě, v jaké vám ji uvaří stroj Café Roma plus, přišel kávě na chuť i můj muž, kterému dřív ani moc nechutnala. Ona totiž není káva jako káva!

Děkuju!

Jana Martinková alias Bucharová (nebo naopak, ještě se mi to plete…)

p.s. představte si, že jméno Bucharová automatické opravy wordu mění na Sucharová… ovšem Buchara na Suchara už nemění:-)

0 komentářů:

Okomentovat